English

MachSoft'a Hoşgeldiniz.Sizin için sağlıyoruz.

Hakkımızda

MachSoft, operasyonel verimliliklerini artırmak ve maliyetleri azaltmak isteyen müşterilere özel çözümler sunmaya odaklanmıştır. Süreçleri kolaylaştırabilen ve el emeğini ortadan kaldırabilen, müşterilerin ana operasyonlarına odaklanmasına ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan otomasyon ve yazılım teknolojilerini geliştirme ve uygulama konusunda uzmanız.


Ekibimiz, inovasyon konusunda tutkulu ve müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli çözümler sunmaya kendini adamış deneyimli mühendisler ve geliştiricilerden oluşmaktadır.


Özümüzde, işimizin her alanında yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılığımızla hareket ediyoruz. İşimizi büyütmeye devam ederken, daha fazla kuruluşun otomasyon hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.


Çözümlerimiz

MachSoft olarak; işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırmasına, verimliliği artırmasına ve maliyetleri düşürmesine olanak tanıyan bir dizi çözümler sunuyoruz.


Otomasyon sistemlerinin en yüksek performansta çalışmaya devam etmesini sağlamak için bakım ve destek hizmetleri sağlıyoruz. Nihai olarak şirketimizin amacı; işletmelerin üretkenliği artırmasına, maliyetleri düşürmesine ve giderek daha hızlı ve karmaşık hale gelen küresel ekonomide rekabet gücünü korumasına yardımcı olmaktır.


Son projelerimizden biri, kullanılmış kitap tasnifi ve sıralaması yapan müşteri şirketin yazılımınına entegre olarak çalışan, saatte 7200 kitaba kadar ayrıştırma yapabilen ve 7 farklı hızda çalışabilen tam otomatik bir sorter konveyor sistemiydi. Bahsedilen sistem envanter, zaman ve işçilik yönetimini muhteşem bir şekilde azaltmaya yardımcı oldu.


Ekiple Tanışın

Abdullah Temel

Abdullah TEMEL

Mühendislik Şefi

abdullah.temel@machsoft.com.tr

Hasan Karakaya

Hasan KARAKAYA

Genel Müdür

hasan.karakaya@machsoft.com.tr

Musab Aslan

Musab ASLAN

Yazılım Geliştirici

musab.aslan@machsoft.com.tr

Mesaj Bırakın

Bize yazmaktan çekinme! En kısa zamanda cevap veriyor olacağız.